pl   eng   
 
print

Typy kont w serwisie szkolenia.altasoft.eu

 

Zanim rozpoczniesz działalność w naszym systemie obsługi konferencji szkolenia.altasoft.eu, musisz zdecydować, jakiego konta potrzebujesz. Masz do wyboru dwa rodzaje kont: indywidualne i firmowe. Każde z nich jest przeznaczone do innych rodzajów działalności w serwisie.

Konto indywidualne pozwala na rejestracje na konferencję oraz rezerwację usług konferencyjnych (miejsce w hotelu, zajęcia szkoleniowe) pojedynczej osobie, na którą zostało ono zarejestrowane.

Konto firmowe przeznaczone jest natomiast dla firm biorących udział w konferencjach. Umożliwia ono rejestrację określonej ilości zaproszonych gości oraz rezerwację miejsc hotelowych.

Każde z kont różni też proces jego zakładania:

  • konto indywidualne można założyć podczas procesu rejestracji na konferencję lub też osobno. Zakładanie konta polega na ustaleniu danych dostępu do konta (login, hasło) oraz podaniu danych kontaktowych użytkownika konta indywidualnego (adres kontaktowy, email, telefon).
  • konto firmowe można założyć jedynie poza procesem rejestracji na konferencję (dopiero po założeniu konta możliwe jest dokonanie rejestracji na konferencję i rezerwacji innych usług konferencyjnych). Konto jest zakładane przez przedstawiciela firmy, który będzie miał do niego aktywny dostęp. Proces zakładania konta przebiega w dwóch etapach:
    1. wprowadzenie danych firmy - nazwa firmy, dane adresowe, dane do faktury
    2. wprowadzenie danych przedstawiciela - dane osobowe i kontaktowe, dane dostępu do konta firmowego (login, hasło)
    Przedstawiciel, który założył konto uzyskuje status aktywnego użytkownika konta firmowego. Ma on pełen dostęp do utworzonego konta (może dokonywać rezerwacji usług konferencyjnych). Ma on również możliwość przypisania do konta innych użytkowników aktywnych lub pasywnych. Pasywny użytkownik konta firmowego ma do niego dostęp tylko w trybie "do odczytu". Oznacza to, że może jedynie przeglądać to co zostało zarezerwowane przez aktywnego użytkownika firmowego lecz nie może tych rezerwacji zmienić.
© AltaSoft 2009-2021